درباره شرکت بیشتر بدانید

 

      این شرکت با بهره گیری از تجربه بالای مدیران و پرسنل خود همچنین بکارگیری نیروهای متخصص و فراهم نمودن امکانات مناسب توانسته خود را به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در طراحی و ساخت تجهیزات و قطعات صنایع مختلف مطرح نماید. همچنین این شرکت در راستای خودکفایی صنعت کشور گام های موثری برداشته است که مهمترین آن طراحی و ساخت Tube bundle puller با ظرفیت ۴۵ تن برای اولین بار در ایران بوده است .

     ساخت کلیه قطعات سخت افزاری ماشین الات طراحی شده به روش مدیریت زنجیره تامین (SCM) می باشد که در این خصوص از تجهیزات و توانمندی شرکت های با سابقه و دارای پرسنل مجرب در زمینه ساخت و تولید استفاده می گردد و نظارت و کنترل کیفی کلیه قطعات پیش از ورود به قسمت مونتاژ توسط کارشناسان متخصص این شرکت انجام می گیرد.

    از محاسن عمده تولید به روش SCM ، تسریع در زمان تحویل ، کیفیت بالای ساخت وکاهش هزینه های بالاسری تولید می باشد. شرکت فن جویان فاتح کاراندیش جهت رفاه حال مشتریان خود چنانچه نیاز به solution و یا خدمات خاص دیگری در زمینه های مشابه داشته باشند،

   با استفاده از گروه کارشناسی بخش تحقیق و توسعه در جهت حل مشکل و یا روان سازی امور صنعتی در زمینه های افزایش سرعت کار و سطح ایمنی، در خدمت صنعتگران به ویژه صنعت پر افتخار و با قدمت نفت ،گاز و پتروشیمی می باشد.

 

همراه :  09132147500

فکس :  03132242073

ایمیل : FanjooyanFateh@gmail.com